Egobet Hakkında

Siteyi incelediğinizde, para yatırma işlemleri ve para çekme işlemleri yani finansal işlemler konusunda da önceden bilgi sahibi olmanız gerekecektir. Egobet hakkında, finansal işlemler yönünden bir inceleme yapıldığında, alternatif ödeme seçeneklerinin kullanıldığını göreceksiniz. 7 gün, 24 saat boyunca para yatırma ve 7 gün, 24 saat boyunca para çekme işleminin yapıldığı, yapılma imkanının yaratıldığı bir siteden bahsedilmektedir.

Egobet Yatırım Yöntemleri

Finansal işlemlerin ilk bölümü, egobet yatırım yöntemleri olarak tanımlanacaktır. Bu kapsamda bir inceleme yapıldığında, visa kart ve master kartlar ile banka havalesi yöntemi ile EFT yöntemi ile yatırım yapıldığını göreceksiniz. Ayrıca astropay yöntemi ile paykasa yöntemi ile karekod yöntemi ile bitcoin yöntemi ile ve ecopayz yöntemi ile de para yatırım işlemi yapılmaktadır. Cepbank ile para yatırma ve papara ile para yatırma ile mobil ödeme seçenekleri ile sağlanan diğer imkanlar arasında bulunmaktadır.

Egobet Ödeme Yöntemleri

Hesap açılmış ise, para yatırılmış ise, yatırılan para kullanılmış ve en az 1 defa para kazanma şansı elde edilmiş ise, egobet ödeme yöntemleri ile gün içerisinde ve günün herhangi bir saatinde kazandığınız paraları, vereceğiniz para çekme talimatı ile birlikte geri alabilirsiniz. Havale ile para çekme işlemini, EFT ile para çekme işlemini, bitcoin ile para çekme işlemini, ecopayz ile para çekme işlemini yapma şansına sahip olacaksınız. Ödemelerde kendi adınıza ve soyadınıza ait olan hesapları kullanmanız gerektiğini unutmamalısınız. Bir başka şahsın adına vereceğiniz para çekme talimatı hiçbir şekilde egobet sitesinin finansal departmanı tarafından kabul edilmeyecektir.

Egobet Para Yatırma Ve Çekme Süreleri

Egobet hakkında finansal işlemlerin gerçekleşme süresi açısından bir inceleme yaptığınızda, uluslararası finansal işlem anlayışına rağmen, oldukça hızlı hareket edildiğini göreceksiniz. Egobet para yatırma ve çekme süreleri anlayışında, para yatırma bölümüne bakıldığında, şu sonuçlar ile karşılaşırsınız. Bütün elektronik ön ödemeli kartlar ile transfer anında tamamlanır. Bankacılık işlemleri ve sanal cüzdanlar ile işlemler 5 dakikada tamamlanır. Cepbank ile 20 dakikada, kredi kartı ile 5 dakika da para yatırma işlemi yapılır. Para çekme işlemi, sanal cüzdanların tamamı ve bankacılık işlemleri için 10 dakika ile 20 dakika aralığında olacak şekilde belirlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir