Egobet Canlı Destek

Egobet sitesinde site yetkililerine ulaşma konusunda kullanabileceğiniz iletişim seçeneklerinin en önemli bölümünü, egobet canlı destek meydana getirmektedir. İfadeden anlaşılacağı üzere, müşteri hizmetleri temsilcisi ile kullanıcının canlı olarak birebir görüşmesi anlamına gelmektedir. Birebir görüşme anlayışı, yazarak sohbet özelliğini temsil etmektedir. Canlı destek bir kullanıcı ile bir müşteri hizmetleri temsilcisinin karşılıklı yazarak sohbet ortamında görüşmesi anlamına gelmektedir. Kullanılacak dil seçeneği Türkçe olacaktır.

Egobet Canlı Yardım İle Nasıl Görüşülecek?

Canlı yardım bölümü ile görüşmesinde belirli bir prensip bulunmaktadır. Egobet canlı yardım ile nasıl görüşülecek? Bu bölüm üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşacak olan şahıslar, sadece egobet üyelik işlemini gerçekleştirmiş şahıslar olacaktır. Yeni adresi ile egobet giriş işlemi yapıldığında alt köşesinde mavi renkli ve sohbet balonu şeklinde bir resmin bulunduğunu görüp, seçim işlemini yapacaksınız. Küçük bir pencere açılacaktır. Sizlerden ad ve soy ad bölümünü doldurmanız, kullanıcı adı bölümünü doldurmanız talep edilecektir. Bu bölümleri dolduracak ve en alt kısımda gördüğünüz mavi renkli şimdi konuşmaya başlayın butonuna basacaksınız.

Egobet Canlı Yardım Konuları

Sitenin hazırlamış olduğu iletişim seçeneğinin en önemli temsilcisi olan canlı destek bölümünde, departman şeklinde bir ayrım ile karşılaşmayacaksınız. Egobet canlı yardım konuları şeklinde bir ayrım yoktur. Boş bölümleri doldurup, şimdi konuşmaya başlayın butonuna bastığınızda, 30 saniye içerisinde müşteri hizmetleri temsilcisi karşınıza gelir ve departman seçmeden herhangi bir konu hakkında görüş alışverişinde bulunabilir ya da yardım talep edebilir veya şikayet konusunu gündeme getirebilirsiniz. Her konuda görüşmeniz mümkün olacaktır. Para yatırma, para çekme, bahisler, oyunlar, kurallar, hesaplar, üyelik iptali, SMS iptali gibi her konuda görüşebilirsiniz.

Egobet Canlı Yardım Çalışma Saatleri

Egobet canlı destek olarak hazırlanmış bölüm, kesintisiz hizmet prensibi ile çalışmaktadır. Dolayısı ile egobet canlı yardım çalışma saatleri şeklinde bir sınırlama yoktur. Türkiye’deki kullanıcılara Türkçe dil seçeneğinde her gün ve günün her saatinde hizmet verilmektedir. Sabah, öğle, akşam, gece yarısı fark etmeyecek şekilde, hafta içi, hafta sonu fark etmeyecek şekilde, tatil günleri ya da çalışma günleri fark etmeyecek şekilde istediğiniz gün ve saatte canlı yardım bölümü kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir